Komory Ascott v novém designu

Výrazné zlepšení kontroly vlhkosti u cyklických komor Ascott. Nový jednotný systém odvlhčování vzduchu a systém rozvodu vzduchu přinese významné zlepšení výkonu komor Ascott.

Ascott odstranil současný systém odvlhčení a sušení vzduchem, který se skládal z kulových ventilů, topných těles a difuzoru uvnitř komory. Ty jsou nahrazeny jednotným systémem odvlhčování vzduchu s rozvody pomocí perforované trubice po celé délce zadní stěny komory. Vzduch je nyní přiváděn do systému z kompresorového rozvodu vzduchu  a ne vzduchem z okolního prostředí.

Odstranění složitého elektrického systému a difuzorů významně zlepší výkon cyklických komor Ascott.

Tento nový benefit rozšíří standardní vlhkostní rozsah komory, kterého bylo původně dosaženo pouze dokoupením jednotky ACC90 pro vytváření nižší vlhkosti než je vlhkost okolního prostředí.

Ing. Pavel Medvec

Renáta Sabolová