Změny u 120 litrových solných korozních komor Ascott

Malé solné 120 l komory Ascott již nebudou dodávány s vestavěnou nádrží na solný roztok. Změní se také upevnění jejich kontrolního panelu.

Malé solné komory Ascott bez nádrže na solný roztok

Vestavěná nádrž u 120 litrových komor už nebude součástí komory, a to z několika důvodů:

• Kapacita nádrže nebyla dostačující a solný roztok musel být doplňován velmi často, již po několika dnech
  • Míchání roztoku v nádrži nebylo dostatečně pohodlné
  • Nádrž se velmi špatně čistila
  • K nově objednaným komorám o velikosti 120 litrů lze objednat i externí nádrž na solný roztok (pokud již nevyužíváte, nebo nechcete využívat vlastní nádrž). Ta se nabízí v mnoha velikostech a stupních výbavy – bez nebo s možností míchání roztoku pomocí stlačeného vzduchu, nebo se senzorem množství solného roztoku, který upozorní na nízkou hladinu v nádrži (dostatečnou pro cca 2 dny testování).

Díky prostoru, který vznikl odstraněním nádrže, byl vylepšen systém pro otevření kontrolního panelu pro údržbu, čištění a servis komory.

Namísto trubek, které udržovaly panel otevřený, budou mít komory mnohem lépe řešen přístup do této oblasti a také se zvětší prostor pro manipulaci uvnitř komory.

Máte dotazy ke komorám Ascott? Zavolejte nám nebo napište.  Naši obchodníci zodpoví všechny vaše otázky.

Ing. Pavel Medvec

Renáta Sabolová