Servis a další služby pro Vás

Jsme výhradním distributorem inovativních a špičkových korozních komor Ascott. Tyto komory umožňují realizovat testy odolnosti vůči korozi – testy solnou mlhou nebo cyklické korozní testy. Jedinečnou výhodou těchto komor je intuitivní menu v českém jazyce na velké dotykové obrazovce. Ovládání je tak velmi jednoduché a bezproblémové. 

S výběrem komory profesionálně poradíme a najdeme řešení tak, aby splňovalo veškeré Vaše potřeby. Vždy bereme v úvahu normy, dle kterých budete testovat nebo typ vzorků, které budou testovány.  

Naše spolupráce s Vámi ale prodejem komory nekončí. Komory servisujeme tak, aby Vaše komory spolehlivě fungovaly po dobu mnoha let. 

Se servisem máme dlouholeté zkušenosti a můžeme garantovat, že naší servisní technici vyřeší vše kvalitně a rychle.    

Zkonzultujeme, dovezeme, nainstalujeme, zaškolíme: 

  • Instalace a zaškolení 

Po dodání komoru nainstalujeme. Ručíme tak za to, že je v pořádku a testování bude bezproblémové. Instalace i zaškolení je u nás samozřejmostí. Vaši pracovníci budou vědět, jak vše nastavit rychle a správně. 

  • Reakční doba servisního technika

Někdo testuje takřka nonstop a jiný komoru využívá průběžně. Na základě Vaší potřeby si proto můžete dopředu domluvit reakční dobu servisního technika. Budete tak mít jistotu, že Vás v případě potřeby navštíví tak brzy, jak jen to půjde. Vyhnete se tak zdlouhavému čekání. 

  • Telefonní konzultace

Nejste si jist, jestli jste vše nastavili správně, nebo nastali neočekávané technické problémy? 

Zavolejte nám a využijte možnost poradenství na dálku. Náš technik s Vámi probere Váš problém a pokusí se ho vyřešit okamžitě. Pokud se to nepovede, domluvíme se na osobní návštěvě. 

  • Skladová dostupnost 

Běžné náhradní a spotřební součástky máme skladem. Doba opravy se tak zkracuje na minimum. Děláme vše proto, aby oprava byla provedena v co nejkratším čase a nemuseli jste dlouho čekat na další testování.

  • Servisní prohlídky 

Po roce používání komory Vás upozorníme na možnost využití preventivní servisní prohlídky. Budete tak mít jistotu, že komora stále funguje spolehlivě a bezproblémově. Preventivní servisní intervaly budeme hlídat za Vás.

Ing. Pavel Medvec

Renáta Sabolová